Arch-Invest

Arch-Invest  Spółka Jawna założona w 2006 roku to wiodące, na Mareckim rynku, przedsiębiorstwo budowlane oraz firma deweloperska, której działalność skupia się na realizowaniu zabudowy jedno i wielorodzinnej na terenie powiatu wołomińskiego. Zakres działalności Spółki obejmuje również zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz kompleksową realizację robót budowlanych na zlecenie prywatnych inwestorów oraz spółdzielni mieszkaniowych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska i zarządzająca oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na prowadzenie specjalistycznych prac remontowo-budowlanych  w obiektach o wysokim stopniu trudności.

Spółka zorganizowana jest wg. wypracowanych i sprawdzonych, przez kilkanaście lat jej istnienia, standardów, które sprawiają, że szeroko pojmowany proces inwestycyjny oraz jego finalny produkt w postaci mieszkań stoi na najwyższym poziomie, czego najlepszym dowodem jest zadowolenie wielu mieszkańców zarówno w mieszkaniach jak i  domach, oddanych dotąd do użytkowania.

Mariusz Karandys jako właściciel, oraz współwłaściciel firmy "Carandi Sp. z.o.o. spk." może pochwalić się realizacją obiektów budowalnych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 20 000 m2, czym wyraźnie wpłynął na obecny krajobraz powiatu wołomińskiego i jego okolic. 

Pozytywnie wyróżniające Spółkę, na tle innych przedsiębiorstw budowlanych, cechy firmy Arch - Invest  to między innymi:

  1. Budowa osiedli jedynie na własnych gruntach

  2. Terminowe realizowanie inwestycji

  3. Stała, doświadczona i oddana załoga, począwszy od szeregowych pracowników budowlanych, poprzez fachowych brygadzistów, inżynierów budowlanych na inspektorach nadzoru i kadrze zarządzającej kończąc

  4. Współpraca z najlepszymi biurami architektonicznymi

  5. Dział sprzedaży i obsługi klienta

  6. Doradca kredytowy dla klienta